رضا پهلوی، رهبر نالایق از پشت که هرگز پادشاه ایران نخواهد شد

رضا پهلوی، رهبر نالایق از پشت که هرگز پادشاه ایران نخواهد شد

 

این یک نسخه ترجمه خودکار است. برای نسخه اصلی به انگلیسی رجوع کنید به: https://www.rezamusic.com/writings/essays-and-short-pieces/Reza-Pahlavi-incompetent-leader-from-behind-who-will-never-be-king-of-IranGoogle: : "رضا پهلوی، رهبر نالایق از پشت که هرگز پادشاه ایران نخواهد شد"از رضا گنجوی

 

DISCLAIMER:

 من یک فعال سیاسی یا یک دانشمند علوم سیاسی نیستم و به هیچ حزب سیاسی تعلق ندارم و هرگز در زندگی خود به یک حزب سیاسی تعلق نداشته ام. من یک شهروند عادی، فیلسوفی هستم که حقیقت را دوست دارد، و نویسنده ای که دوست دارد آنچه هست را بیان کند و بیل را بیل بنامد.

 

پیروان متعصب رضا پهلوی عادت ناخوشایند جاهلی دارند که هر کسی را که از شاه نالایق انتقاد می‌کند، «چپ‌گرا»، «کمونیست»، «عامل جمهوری اسلامی» و مواردی از این قبیل خطاب می‌کنند. برای ثبت، من هیچ یک از آن چیزها نیستم -- من به هیچ گروه یا ایدئولوژی تعلق ندارم و نماینده کسی نیستم و هیچ برنامه پنهانی ندارم. دستور کار من این است که بیل را بیل بنامم!

 

پیروان متعصب او این واقعیت را کاملاً نادیده می گیرند که مشکل رضا پهلوی خودش است، بی کفایتی خودش، عدم تجربه خودش، نقص ظاهری در شخصیت و هوش و نداشتن آن چیزی که برای رهبری لازم است، و غرور در عدم کناره گیری از قدرت. و با اعتراف به اینکه او یک رهبر نیست.

 

~~~

 

دلیل اینکه من این نظر را در مورد او می نویسم این است که در او ریاکاری و تظاهر بسیار زیاد احساس می کنم و از آنجا که او یک شخصیت عمومی است و پیروان زیادی دارد، یک مسئله اخلاقی در آن ریا احساس می کنم و ارائه نادرست از مهارت های خود

 

چند تن از صاحب نظران سیاسی رضا پهلوی را «رهبر از پشت» خوانده اند. فردی که شهامت، قدرت و توان رهبری در جبهه را ندارد - پس او عملاً می گوید: "تو برو و اگر موفق شدی برای من فرش قرمز بینداز، و من می آیم و تو می شوم. پادشاه".

 

و من معتقدم که او پیروان خود را گمراه می کند.

 

پیروان او را می توان به چند گروه دسته بندی کرد:

 

1) پیروان اوباش متعصب جان سخت. آنها را "شاه اللهی" می نامند (به عنوان شباهت به "حزب اللهی" یا معتقدان متعصب شدید جناح راست افراطی اسلامگرا -- این کلمه به معنای واقعی کلمه به معنای "حزب خدا" است). اراذل و اوباش به این معنا که مایلند تجمعات سیاسی را مختل کنند. حاضرند حتی دست به خشونت بزنند و هر صدایی را که «خدایشان»، رضا پهلوی را به چالش بکشد، سرکوب کنند.

 

2) پیروان متعصب که حاضر به انجام رفتار خشونت آمیز نیستند. بسیاری از این افراد رضا پهلوی را به دلیل "شاه پرست" (پرستان پادشاه) و مانند پدر رضا پهلوی محمدرضا پهلوی و پدرش رضا پهلوی دوست دارند که بسیاری مدرن شدن ایران را به او نسبت می دهند -- و تا به امروز بیشتر آنها از شاهکارهای شگفت انگیز معماری ایران توسط رضاشاه ساخته شد، مانند ساختمان وزارت دادگستری که من در کودکی اغلب به آن می رفتم، با پدرم که شغل درخشانی در حقوق داشت، از جمله قاضی قضات.

 

3) مردم عادی که از بی کفایتی رضا پهلوی اطلاعی ندارند و به طور پیش فرض به او به عنوان نمادی از گذشته پرافتخار ایران نگاه می کنند - قبل از انقلاب که پول ملی هر دلار 7 تومان بود. و اکنون 65000 به دلار است - زمانی که می‌توانستید پول ایران را در بانک‌های اروپایی و آمریکایی رد و بدل کنید، در مقابل امروز که پول ملی اگر نگوییم ضعیف‌ترین، یکی از ضعیف‌ترین پول‌های دنیا محسوب می‌شود. اما دورانی که مشکلات اساسی مانند فساد نیز داشت. امروزه نیز فساد در سطح گسترده ای وجود دارد. من قصد مقایسه رژیم فعلی با رژیم شاه را ندارم. همین بس که بگوییم رژیم شاه مشکلات جدی داشت و امروز مشکلات جدی تری مانند اقتصاد که 50 سال پیش در حال رونق بود، اما امروز به دلیل عدم ارتباط هماهنگ با رژیم شاه در سیر نزولی قرار گرفته است. جهان آزاد، و فساد گسترده ای که منجر به سرقت گسترده خزانه عمومی شده است، و مجموعه ای از مسائل اجتماعی و اقتصادی که بر کیفیت زندگی مردم تأثیر منفی گذاشته است.

 

به طور خلاصه، بسیاری از مردم به رژیم شاه نگاه مثبتی دارند و چون رضا پهلوی در نسب بعدی است، تصور توهین آمیزی دارند که رضا پهلوی می تواند کشور را به «سال های طلایی» برگرداند، در حالی که واقعیت تلخ این است که رضا پهلوی کاملاً است. بی‌کفایت و بی‌هوش، به جز توانایی حرف زدن، که هر کسی می‌توانست اگر پلتفرمی که داشت و نوع پولی که داشت و شهرت پدر و پدربزرگش را داشت.

 

اما رضا پهلوی برای پیروانش ناامید کننده بزرگی بوده است. او بیش از 40 سال است که صحبت می کند و هیچ کاری انجام نداده است. در جریان «انقلاب مهسا» جناح‌های سیاسی مختلف در خارج از ایران گرد هم آمدند تا کمیته اپوزیسیون تشکیل دهند. رضا پهلوی بنا به گزارشات، این تلاش را منفجر کرد، زیرا او بیش از حد نالایق، بی هوش و متکبر و خودخواه است. در آن زمان بود که برای من آشکار شد که او کاملاً بی کفایت است، به دلایلی، از جمله شکست طوماری که از مردم شروع شد تا بازوی او را بپیچانند تا به عنوان یک رهبر ارتقا یابد. او در نهایت موافقت کرد، اما نمی توان انتظار داشت که یک لاک پشت پرواز کند، و او این کار را نکرد.

 

در اینجا انواع مختلفی از قطعات من نوشته شده است

 

 

در اینجا مطالب مختلفی در این زمینه نوشته ام، زیرا به عنوان یک فیلسوف و نویسنده، ریاکاری بزرگ او را درک می کنم و باید بیل را بیل بنامم، وقتی با صحبت های نالایق و غیرهوشمندانه دیگری مواجه می شوم که نشان می دهد. چقدر متوهم و خطرناک است جهل زمانی خطرناک است که با تکبر (و پول مادر) همراه شود.

 

~~~

 

رضا پهلوی احتمالاً بی‌کفایت‌ترین شخصیت سیاسی تاریخ ایران است. مردی که فقط حرف زدن بلد است. او هرگز شغلی را که مستلزم پاسخگویی باشد بر عهده نداشته است. او دائماً کاستی های خود را به گردن دیگران انداخته است. او گفته است که سلطنت را دوست ندارد، اما حاضر است پادشاه شود - چه دیدگاه ریاکارانه ای. او می‌گوید رهبر نیست، اما می‌خواهد رهبری کند - همان‌طور که برخی صاحب‌نظران سیاسی اشاره کرده‌اند، از پشت رهبری کند - و به درستی گفته‌اند که آقای پهلوی مانند هواپیمایی است که باند فرودگاه را اشغال کرده است اما پرواز نمی‌کند. و به هواپیماهای دیگر هم اجازه پرواز نمی دهد.

 

صاحبنظران گفته اند تا زمانی که آقای پهلوی در صحنه سیاسی باشد هیچ اتفاقی نمی افتد. دلیل آن روشن است: او دارای موقعیت مشهوری با برخی از پیروان متعصب متعصب و متعصب است که کورکورانه او را به خاطر پدر و پدربزرگش دنبال می کنند.

 

درباره بی لیاقتی آقای پهلوی می توان کتابی نوشت. از او پرسیده شد که برنامه شما برای رسیدن به دوره انتقال چیست، زیرا همیشه در مورد بعد از انتقال صحبت می کند. پاسخ او این بود که "بستگی به این دارد که شما چگونه برنامه ها را تعریف کنید"، به این معنی که او نمی داند برنامه ریزی چیست، زیرا او هرگز مجبور به برنامه ریزی و اجرای تا موفقیت نشده است، زیرا هرگز شغلی نداشته است.

 

به نظر می رسد او وابسته به کسانی است که به او کمک مالی می کنند، از جمله مادرش. به نظر می رسد که او تلاش می کند نقشی را ایفا کند که کاملاً برای آن مناسب نیست.

 

من تضمین می کنم که او هرگز پادشاه نخواهد شد، زیرا او کاملاً بی کفایت است و اکثر مردم ایران او را دیده اند و او را نمی خواهند.

 

نه، من یک فرد سیاسی نیستم. من یک مدیر پروژه/برنامه باتجربه هستم که می توانم بی کفایتی را از یک مایل دورتر تشخیص دهم. و من یک نویسنده و فیلسوف هستم و وقتی چنین ریا و بی لیاقتی را در یک نفر توأم با تکبر کامل می بینم، باید بیل را بیل بنامم.

 

هر ایرانی یا غیر ایرانی که روی رضا پهلوی حساب باز کند، وقت خود را تلف می کند. لاک پشت ها نمی توانند پرواز کنند.

 

~~~

 

من یک فرد سیاسی نیستم و هیچ وابستگی یا تعهد سیاسی ندارم. آنچه که من به عنوان یک فیلسوف مورد علاقه من است، نقش رضا پهلوی در ترویج انقلابی است که تا زمانی که او در صحنه است هرگز اتفاق نخواهد افتاد، به دلیل پویایی از جمله بی کفایتی، عروسک خیمه شب بازی مادرش و دیگرانی که سعی در راضی نگه داشتن او دارد. مواضع مبهم متناقض و ادعاهای در حال تغییر، پیروان اوباش، و بهره مند بودن او از وضع موجود، یعنی غیرانقلابی بودن.

 

پس این رضا پهلوی را یک منافق بزرگ و موقعیت او را به شدت ریاکار نشان می دهد. بنابراین او وقت خود و دیگران را تلف می‌کند و در تاریخ به عنوان سلطان نفاق و بی‌کفایتی که از رهبر بودن سود می‌برد (اوه صبر کنید - او گفت نمی‌خواهد رهبر شود اما می‌خواهد) جایگاهی را در تاریخ تلف می‌کند. اما صلاحیت این را ندارد).

 

به نظر من آقای ایکس اشتباه می کند که رضا پهلوی انقلاب نمی خواهد. آقای ایکس می‌گوید رضا پهلوی انقلاب نمی‌خواهد، زیرا او از وضعیت فعلی‌اش سود می‌برد، بدون هیچ مسئولیتی و بدون مسئولیت و غیره.

 

من با آقای ایکس موافقم که رضا پهلوی از وضعیت موجود سود می برد و فکر می کنم همانطور که خودش گفته مسئولیت پذیری و مسئولیت پذیری را دوست ندارد و نمی خواهد پادشاه شود. اما این بدان معنا نیست که او انقلاب نمی‌خواهد - فقط این است که او هرگز نمی‌تواند در هیچ انقلابی نقش داشته باشد، زیرا او بسیار متعصب و بی‌کفایت است. او هیچ ایده ای ندارد که هیچ شایستگی ندارد، نه توانایی، نه جرات، نه ژن، نه کاریزما، نه مهارت های رهبری، و هرگز در زندگی خود در شغلی که نیاز به مسئولیت پذیری دارد، مانند بسیاری از مشاغل کار نکرده است - و نمی داند برای انجام کارها چه چیزی لازم است. به همان دلیل.

 

من با آقا دیگر موافقم که رضا پهلوی باید کاملاً واضح بگوید که نمی‌خواهد پادشاه شود و این بحث را در مورد این رفراندوم احمقانه که همانطور که آقای ایکس گفت هرگز اتفاق نمی‌افتد پایان دهد، زیرا واقع بینانه نیست، اما رضا پهلوی اینقدر بی کفایت بودن و هیچ ایده ای برای انجام کاری نداشت، زیرا به طور جادویی یک همه پرسی برگزار می شود.

 

توجه داشته باشید که وقتی از رضا پهلوی پرسیده شد که چگونه می توان از اینجا به آنجا رسید، پاسخ او اساساً این بود که بستگی به این دارد که شما چگونه یک برنامه را تعریف کنید، که اساساً به این معنی است که او سرنخی ندارد.

 

و من با آقای ایکس موافقم که رضا پهلوی یک غیرشخصیت احمق است که مانند عروسک ضعیفی است که مادرش و دیگران آن را بازی می کنند که او هرگز جرات ایستادن در برابر آنها را نداشته است زیرا او ترسو است و احتمالاً به دلیل اینکه به آنها وابسته است. مالی و غیره

 

به نظر من همه اینها به بی لیاقتی، بی جسارتی و بی هوشی رضا پهلوی خلاصه می شود. صحبت ارزان است او می تواند خوب صحبت کند. اما لاک‌پشت‌ها نمی‌توانند پرواز کنند، و او حتی این را گفته است: مرا تنها بگذار، بگذار زندگی ثروتمند و سرگرم‌کننده‌ای داشته باشم.

 

 

 

بنابراین او آنجا روی باند می نشیند و پرواز نمی کند و به دیگران اجازه پرواز نمی دهد. بنابراین او به عنوان بزرگترین احمق تاریخ ایران در تاریخ خواهد ماند.

 

~~~

 

شما وقت خود را تلف می کنید زیرا شما "رهبر" یک رهبر از پشت است. رضا پهلوی کاملا بی کفایت است. چه چیزی قرار است شما آن را ببینید؟! من را نام نبر من به هیچ حزب یا ایدئولوژی تعلق ندارم. من فقط به بیل می گویم بیل. یک مرد نالایق هرگز به چیزی نمی رسد، همانطور که در تمام عمرش به دست نیاورده است: او فقط صحبت کرده و پول مامان را خرج کرده است. او نمی داند چگونه می تواند کاری را انجام دهد. او تجربه و شایستگی را ندارد و فالوورهای متعصبی مثل شما اطمینان مضاعف دارند که این تلاش به هدر می رود. ببینید جنبش مهسا به خاطر نقش «رهبر نالایق» بازنده شما، شاهزاده، چگونه رقم خورد!

 

~~~

 

تلاش نتیجه نمی دهد. هر مدیر پروژه با تجربه و اجرایی که پاسخگو باشد می داند.

 

~~~

 

من به هیچ گروه یا جناح یا ایدئولوژی تعلق ندارم. فقط یک انسان مستقل لطفا به آقای پهلوی کمک کنید تا چند واقعیت اساسی را ببیند. اینکه او یک رهبر نیست. همانطور که برخی از تحلیلگران گفته اند او یک "رهبر از پشت" است. و "رهبری جعلی" او برخی از پیروان اراذل و اوباش را ترغیب می کند تا به روشی احمقانه عمل کنند. یک رهبر جعلی به مردم امید کاذب می دهد. شاهزاده هرگز کار مؤثری انجام نمی دهد زیرا صلاحیت، شجاعت و غیره را ندارد - او می داند که با گفتن های مکرر، در عین حال به عنوان رهبر جعلی در کانون توجه قرار می گیرد. درعوض او می تواند از موقعیت مشهور خود برای انجام کاری معنادار در زندگی خود استفاده کند تا اینکه یک رهبر قلابی باشد که "مردومو گوزاشت سر کار" دارد. مادر محترمش و اطرافیانش به او کمک می کنند تا جایگاه رهبری جعلی خود را حفظ کند که با حضور اراذل و اوباش او باعث فریب مردم می شوند. این به خوبی نشان می دهد که آقای پهلوی از نظر سیاسی چیست: (فراموش کنید چه کسی می گوید - ببینید خود آقای پهلوی چه می گوید).

 

~~~

 

رضا پهلوی یک بازنده بی‌کفایت است که وقت همه را تلف می‌کند و به مردم امید کاذب می‌دهد، زیرا او هرگز کاری انجام نخواهد داد، زیرا او نهایت بی‌کفایتی است، او بیش از آن مغرور و بی‌هوش است که کناره‌گیری کند و صراحتاً پیروان اوباش متعصب خود را در مورد آن تصمیم آگاه کند. بنابراین این درام ادامه خواهد داشت و او هرگز برای ایران کار معناداری انجام نخواهد داد. روی رضا پهلوی حساب نکن.

 

~~~

 

شایستگی معجزه نیست! برخی افراد شایسته هستند، برخی مانند رضا پهلوی کاملاً بی کفایت هستند و نمی دانند چگونه می توانند کاری را انجام دهند. او هم مثل سنگ گنگ است.

 

~~~

 

رضا پهلوی یه آدم بیکاره بی‌کفایت، بی‌تجربه، بی‌تجربه، مغرور و به قول فارسی «مردومو گزاشت سر کار».

 

~~~

 

به نظر من بزرگترین بازنده و نالایق ترین فرد تاریخ سیاسی ایران. او تا پایان عمرش به انتشار چنین پیام هایی در هر مناسبت ادامه می دهد و هیچ کاری انجام نمی دهد، زیرا او بسیار ناتوان است، در حالی که مردم را فریب می دهد تا فکر کنند او دارد کاری انجام می دهد.

 

~~~

 

رضا پهلوی یک رهبر نیست - او یک فاجعه در بی کفایتی، فقدان تجربه، بی هوشی، همراه با تکبر است. حرف زدن ارزان است و رضا پهلوی فقط این کار را می کند. صحبت. برای بیش از 40 سال سخن گفتن، در حالی که مامان جوون زندگی مجلل او را تامین می کند. او هرگز مجبور نیست سر کار برود. او نمی داند در مورد چه چیزی صحبت می کند. آقای ایکس همان مزخرفات را تکرار می کند: بعد از انتقال بلاهههههه، در حالی که هیچ ایده ای از انتقال به چه معنا و نحوه رسیدن به اونجا ندارند. خبرنگاری از آقای پهلوی در مورد برنامه‌هایش برای انجام این گذار پرسید. پاسخ ناتوان او این بود، بستگی به این دارد که چگونه برنامه ها را تعریف کنیم!

 

~~~

 

صحبت ارزان است رضا پهلوی مردم ایران را با امیدهای واهی فریب می دهد در حالی که مغرورتر از آن است که بپذیرد کاملاً بی کفایت، بی هوش، ترسو - یک رهبر از پشت - یک غیر رهبر که اعتراف می کند که رهبر نیست، نمی خواهد عمل کند. او می‌خواهد زندگی راحت خود را داشته باشد، اما در مرکز صحنه را اشغال می‌کند تا نفس خود را خشنود کند و مادرش را راضی کند، بنابراین می‌تواند همچنان از مادرش کمک مالی دریافت کند، در حالی که مردم را فریب می‌دهد تا فکر کنند او یک رهبر است. شاهزاده به قدری گیج، بهم ریخته، مغرور، متوهم است که خود اعلام کرد مخالف سلطنت است، اما با وجود مخالفت خود به عنوان تنها گزینه سلطنت باقی می ماند، به این بهانه که شاید روزی مردم بخواهند. می خواهند چنین بزدل نالایق، بی فایده و بی شعور را به عنوان رهبر ایران قرار دهند. هرگز اتفاق نخواهد افتاد. او آزمون‌های خود را گذراند و بارها و بارها شکست خورد، در حالی که پیروان اوباش و اوباش سخت‌کوش و متعصب، وحشیانه به هر کس دیگری حمله می‌کنند که از نظر آنها تهدیدی برای پادشاه پلاستیکی و بی‌کفایت‌شان است که اگر روزی رهبر شود، ایران را نابود خواهد کرد. - دیکتاتور زندگی با رژیمی بسیار فاسد و دیکتاتوری. اینها فقط نظرات من به عنوان یک فرد 100٪ غیرسیاسی و مستقل است که هیچ وابستگی به هیچ گروه یا ایدئولوژی ندارد.

 

~~~

 

چه احمق بی شرمی که آنقدر مغرور است که نمی شناسد، به عنوان یک رهبر قلابی که یک ترسو، بی تجربه، بی کفایت است، هرگز مجبور نبود برای پولش کار کند، که توسط مادرش تأمین می شود، کاملاً بی فایده است، و تنها کاری که می داند انجام دهد این است که " وانگ"، مانند یک نوزاد گریه می کند که نمی تواند صحبت کند یا راه برود اما فقط می تواند سر و صدا کند. در انقلاب مهسا کاملاً مشخص شد که رضا پهلوی از یک <> بدتر است -- حداقل یک الاغ می تواند وزنه را به بالای کوه بکشد اما این <> کاری جز غر زدن نمی تواند انجام دهد. صحبت ارزان است و او هیچ چیز دیگری ندارد، به جز یک مشت پیرو اوباش، و دیگر پیروان میانه روتر که نمی توانند انتقادی فکر کنند و خودشان ببینند که رضا پهلوی بی فایده است و مثل یک لایه رنگ دوم گنگ به نظر می رسد - فقط او را تماشا کنید. ویدئوهای دوران کودکی که در آن شاه او را صدا می کند که به نزد او برود - و او مانند یک ربات دور می شود.

 

---

 

آقای پهلوی کاملا بی کفایت است. صحبت ارزان است بیش از 40 سال صحبت بدون شغل هیچ دستاوردی وجود ندارد. بدون پاسخگویی خبرنگار بی بی سی درست می گفت مردم ایران که منتظر آقای پهلوی هستند وقت خود را تلف می کنند. صلاحیت مهم است! فقط چند مثال برای نشان دادن موضوع: خبرنگاری از او پرسید، شما همچنان در مورد پس از انتقال صحبت می کنید -- برنامه ای برای انجام این انتقال چیست؟ پاسخ آقای پهلوی این بود که «بستگی دارد برنامه را چگونه تعریف کنی» - اینطور نیست. هر حرفه ای که برنامه ریزی انجام داده باشد می داند برنامه ریزی یعنی چه. این برای رسیدن از A به B است. او هیچ برنامه ای ندارد، زیرا او صلاحیت ندارد و سطح هوش او خیلی بالا به نظر نمی رسد.

 

او می گوید که مخالف سلطنت است و جمهوری را ترجیح می دهد. بله، او هرگز این تواضع را نداشته است که از نقشی که مادرش و اطرافیانش، از جمله برخی از پیروان متعصب سرسخت، او را در آن قرار داده اند کناره گیری کند. این یعنی او ضعیف است. او نمی تواند از نظر خود دفاع کند. و این نشان می‌دهد که او مغرور است، زیرا علی‌رغم ادعاهای خودش، در موارد متعدد که یک رهبر نیست، حاضر به کناره‌گیری نیست. او در خود می بیند که یک رهبر نیست. او ضعیف است، او فاقد شجاعت، بینش، تجربه، شایستگی، شخصیت برای رهبری است. لاک پشت ها هر چقدر هم که بخواهند نمی توانند پرواز کنند.

 

برای پوشاندن ناتوانی خود، توجه کنید که چگونه او همیشه دیگران را به خاطر کاستی های خود سرزنش می کند. خط مورد علاقه او "دشمن" است. آشنا به نظر می رسد؟

 

من به هیچ حزبی تعلق ندارم من بهترین چیز را برای مردم ایران می‌خواهم و به وضوح می‌دانم که آقای پهلوی تنها یک اتلاف وقت بزرگ است، مایه ننگ است، مایه‌ی سرخوردگی است و راه‌حل نیست. اگر دوست دارید به نکات من پاسخ دهید، متمدنانه پاسخ دهید، که برای بسیاری از پیروان متعصب آقای پهلوی که از هیچ پیرو متعصب دیگری بهتر نیستند، سخت است.

 

~~~

 

 

 

آقای پهلوی فردی نالایق، بی مصرف، بی شعور، بی اعصاب است که بیش از 40 سال است که خود و مردم ایران را فریب داده و گمان می کند که او یک رهبر است. او هیچ ردپایی در رهبری ندارد. حرف زدن رهبری نیست رهبری از پشت رهبری نیست: "تو برو من دنبال می‌کنم اگر درست شد". او حتی اعتراف کرده است که نه استعداد رهبری دارد و نه تمایلی به رهبری دارد، اما به این کار ادامه می‌دهد تا مادرش را راضی کند، گمان می‌کنم که طبق گزارش‌ها از زندگی او در دهه 60 زندگی‌اش حمایت مالی می‌کند، و برای خشنود کردن اراذل متعصبی که اقدامات وحشتناکشان به خوبی مستند شده است. آقای پهلوی خطرناک نیست چون فوق العاده بی کفایت است، اما بسیار مغرور و غیر منطقی است. او می گوید که جمهوری را به سلطنت ترجیح می دهد اما از آن خارج نمی شود. همانطور که یکی می گوید او مانند هواپیما است که فضایی را در باند فرودگاه اشغال می کند و پرواز نمی کند و به دیگران اجازه پرواز نمی دهد. هر چشم اندازی که او و باند خطرناک متعصب او و اوباشش کنترل ایران را به دست گیرند، زیلچ است، اما اگر چنین کنند، دیکتاتوری فاسدی خواهد بود که مشابه آن را بارها در تاریخ دیده ایم. جناب پهلوی بیدار شو. تنها دارایی شما، وضعیت شهرت شماست که می توانستید به طور مثبت از آن استفاده کنید، اما هوش لازم برای این کار را ندارید. در غیر این صورت شما یک مسئولیت، مایه شرمساری هستید و به عنوان یکی از بدترین رهبران سیاسی (غیر) در تاریخ ایران ثبت خواهید شد.

 

 

 

~~~

 

تو احمقی که نفست را برای رضا پهلوی حبس می کنی. دونده آن را به بهترین شکل بیان کرد: «احماق، بی‌اورزه، بی‌بخار» = احمق، ناتوان، ضعیف. و آنچه پیروان متعصب او در رفتار کاملاً اراذل و اوباش انجام داده اند مایه شرمساری مردم ایران است. هیچ کس نمی خواهد یک احمق، احاطه شده توسط یک مشت اراذل، در قدرت باشد. نه، من نماینده کسی نیستم. من به هیچ حزب سیاسی تعلق ندارم. اما من یک مدیر پروژه/برنامه باتجربه هستم و می توانم فردی نالایق و بی خبر مثل رضا پهلوی را شناسایی کنم. او در سال گذشته چهره واقعی خود را نشان داد. او به عنوان یکی از بدترین شخصیت های سیاسی تاریخ ایران در تاریخ ثبت خواهد شد. در این ویدیو به خوبی نشان داده شده است که چگونه افرادی مانند من که مخالف او هستند، عامل نیستند، بلکه افرادی هستند که می توانند بیل را بیل بنامند.

 

~~~

 

نفسی تازه، مستندی از بی کفایتی رضا پهلوی - من به هیچ حزب سیاسی تعلق ندارم اما یک چیز برایم کاملاً واضح است - و ستاره ورزش که در ویدیو نقل شده بهترین حرف را زد - که رضا پهلوی «شاه احمق بی‌بخار بیورزه» است (یعنی پادشاه احمق، ضعیف و نالایق».

 

~~~

 

من ویدیویی از طبل زدن آقای پهلوی با فرامرز اصلانی دیدم. چه ناامید کننده بعد از این همه سال. او به عنوان یک درامر واقعاً بد است. تنش داشت. اما درست مانند دوران شکست سیاسی‌اش، سروصدای زیادی به پا کرد، اما هیچ ماده‌ای نداشت: برای گفتن «من هستم» به سنج بزنید، اما بعد از 50 سال نواختن طبل، صدایی آماتور داشت!

 

~~~


حالا ببینید آن پهلوی بیهوده به خواب زمستانی می رود تا خبری شود و بلالبله بیرون می آید و دوباره به خواب زمستانی می رود تا مردم حرکت کنند و او با تظاهر به رهبری از پشت بیرون بیاید.


~~~

~~~

از چی میترسید؟ من به هیچ گروه سیاسی یا ایدئولوژی تعلق ندارم و هیچ عقیده کور یا عقاید متعصبی ندارم که بتوانم از آن محافظت کنم. اگر مقاله من را بخوانید، کاملاً واضح است. این یک موضوع شخصی نیست. من به بیل می گویم بیل. رضا پهلوی ثابت کرده است که کاملاً بی کفایت است و فاقد صفات، منش، استعداد، استعداد، انگیزه، مهارت، شایستگی، تجربه رهبر، مادر و پیروانش و خود او، او را به هوسبازی رسانده‌اند. همانطور که می بینم می گویم. تاریخ ثابت خواهد کرد که حق با چه کسی است، اما وقتی نوبت به تشخیص شایستگی می رسد، تجربه چندین دهه من به عنوان مدیر برنامه/پروژه ممکن است به شما این نکته را بدهد که می دانم درباره چه چیزی صحبت می کنم...

~~~

صحبت ارزان است شما مدام در مورد "پس از جمهوری اسلامی" صحبت می کنید، اما وقتی از آنها پرسیدند که برنامه شما چیست، گفتید این بستگی به این دارد که چگونه یک برنامه را تعریف کنید، که در واقع به این معنی است که شما مطلقاً هیچ سرنخی ندارید، که با توجه به اینکه هرگز شغلی نداشته اید منطقی است. که شما پاسخگو بودید و باید برنامه ریزی و ارائه می کردید. تمام صحبت های شما با وجود چنین بی لیاقتی فقط "مردومو گوزااشتن سر کار" است. تاریخ شما را مهربان قضاوت نخواهد کرد. اطلاعات بیشتر در اینجا: https://www.rezamusic.com/writings/essays-and-short-pieces/رضا-پهلوی-رهبر-نالایق-از-پشت-که-هرگز-پادشاه-ایران-نخواهد شد

~~~

شما می توانید از یک میلیون نفر نام ببرید که می خواهند رضا پهلوی شاه یا رهبر یا هر چیز دیگری شود. این واقعیت را تغییر نمی دهد که او نهایت بی کفایتی است. یک لاک پشت حتی اگر یک میلیارد نفر بخواهند نمی تواند پرواز کند!! پهلوی پدر یا پدربزرگش نیست. او یک مرد بی کفایت لوس است که فقط می تواند صحبت کند. برای جزئیات بیشتر مقاله من را بخوانید. این عبارت "رضا پهلوی، رهبر نالایق از پشت که هرگز پادشاه ایران نخواهد شد" را در گوگل جستجو کنید تا مقاله من را پیدا کنید. YT اجازه ارسال پیوندها را نمی دهد.

~~~

"احمق این نیست که به قلب جامعه نگاه کند" -- من فکر می کنم اکثریت ایرانیانی که رژیم کنونی را نمی خواهند در مورد رضا پهلوی بسیار ضعیف فکر می کنند. دل جامعه از دوره مهسا گذشت و دید که پهلوی چگونه در نهایت بی کفایتی انگشت شستش را می چرخاند. از او پرسیده شد که برنامه‌اش چیست، و او گفت: این بستگی به این دارد که شما یک مکان را چگونه تعریف کنید - زیرا او هیچ سرنخی ندارد که چگونه کاری را انجام دهد - او فقط می‌داند چگونه غرغر کند - و روی متعصبانی مانند شما حساب می‌کند که به غذا دادن ادامه دهند. نفس او که روزی فرش قرمز برایش انداخته شود. هرگز! چون لاک پشت ها نمی توانند پرواز کنند.

~~~

هاها از چی می ترسی؟ ارزیابی شما از روحیه من درست به اندازه اعتقاد متعصب شما به مردی نالایق است که 45 سال است که به تازگی غرولند کرده است و هرگز در شغلی که در آن پاسخگو است و مجبور به انجام آن است، حتی یک روز هم نرفته است. به این فکر می کند که چگونه می توان هر کاری را انجام داد، و برای انجام هر کاری چه چیزی لازم است، و متوجه می شود که او بی کفایت است، اما به خاطر مادرش و پیروان متعصبش، با گستاخی تمام فضای سیاسی را در اختیار می گیرد، که تضمین می کند تا زمانی که هیچ اتفاقی نمی افتد پادشاه شما می‌خواهد رضا پهلوی باشد، پس عملاً چیزی که شما با آن مخالف هستید، در واقع توسط آن نالایق مخالف تقویت می‌شود. لاک‌پشت‌ها پرواز نمی‌کنند و نخواهند کرد، مهم نیست چقدر فکر می‌کنید که باید پرواز کنند، و چقدر دوست دارید پرواز کنند، و چند بار می‌گویید زنده باد پادشاهی که می‌خواهد به دلیل بی‌کفایتی‌اش هرگز پادشاه نشود. . مقاله من را بخوانید. گوگل: رضا پهلوی، رهبر نالایق از پشت که هرگز پادشاه ایران نخواهد شد.

~~~

عزیز <> -- این تصور توهم آمیز رهبر نالایق از پشت، آقای رضا پهلوی است که هیچ سرنخی از چگونگی انجام کاری ندارد زیرا هرگز شغلی نداشته است که در آن پاسخگو باشد، و به دلایل دیگری که در آن توضیح می دهم. مقاله. تصور او مبنی بر اینکه مردم ایران در یک رفراندوم در مورد نوع رژیم تصمیم خواهند گرفت، نشانه دیگری از زندگی او در لالا لند هذیانی است. او نمی داند که رسیدن از وضعیت فعلی به همه پرسی یک چالش بزرگ است که او مطلقاً نمی داند چگونه به آنجا برسد.

~~~

این یک رهبر از پشت است: برخی از ایده های هذیانی را می گوید و می گوید دیگران باید آن را اجرا کنند. در روم از او پرسیدند چگونه می‌خواهی به «گذر» برسی - چه برنامه‌ای داری؟ او گفت بستگی به این دارد که شما یک طرح را چگونه تعریف کنید، زیرا او هیچ ایده، ایده، تجربه و صلاحیتی ندارد.

~~~

بعلاوه، اگر بهای جامعه برای رسیدن به آن نقطه پرداخت شود، آن رای بحثی است: سلطنت یعنی رضا پهلوی - و به هر حال او با سلطنت مخالف است - اما این که یک متفکر وحشتناک ضعیف است که با باد پیش می رود. حرکات اربابان خیمه شب بازی مانند مادرش و پیروان متعصبش (چون او یک متفکر مستقل نیست و یک رهبر نیست) - او می گوید خوب، اگر آنها آسیب او را بچرخانند، او پادشاه می شود.

~~~

نقاط ضعف و بی لیاقتی او به قدری آشکار است که انسان فقط چشمانش را باز کند. اما مردم باور کورکورانه را ترجیح می دهند زیرا راحت تر است که امیدوار باشیم روزی او کاری را انجام دهد. او هرگز! در بهترین حالت، او دست نشانده دولت های خارجی خواهد بود، اما من فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد، زیرا آنها می دانند رضا پهلوی، از درون، در مورد چیست، و او چقدر بی کفایت است.

~~~


مردم وقت خود را با آویختن کلاه بر سر آقای پهلوی تلف می کنند. او به عنوان بی‌فایده‌ترین، بی‌کفایت‌ترین، رهبر می‌خواهد در تاریخ ایران ثبت شود.


~~~


معمولی برای متعصبی که از استدلال های منطقی کوتاهی می کند و به توهین متوسل می شود!! معمولی برای پیروان متعصب رضا پهلوی. همانقدر بی شعور که رهبر بی لیاقتشان از پشت سر!


~~~


من به هیچ حزب یا ایدئولوژی سیاسی تعلق ندارم. این عادت ناپسند متعصبان رضا پهلوی است که هر کسی را که بی‌کفایتی او را اعلام می‌کند یا با او مخالفت می‌کند، به‌عنوان چپاول یا راست بله‌بله خطاب می‌کند. این یک واکنش جاهلانه معمولی از تعصب است که باعث می شود انتقاد را به عنوان متعلق به قبیله دیگری غیر از ایدئولوژی شما طبقه بندی کنید. من هیچ ترسی از رضا پهلوی ندارم. و من فکر نمی کنم که حکومت اسلامی و حکومت دینی حاکم نیز از او هراسی ندارد. این مفسر سیاسی گفت: شواهد یا اعلامیه‌ای از رئیس سابق سازمان اطلاعات ایران وجود دارد مبنی بر اینکه دستوری مبنی بر عدم ترور ر.پی وجود دارد، زیرا او با بی‌کفایتی خود بیش از هرکسی به مخالفان آسیب می‌زند. فکر می کنم در جریان نهضت مهسا شاهد آن بودیم.


من فیلسوف و نویسنده‌ای هستم که دوست دارم توسط چنین شخصیت‌های سیاسی برجسته‌ای که خیلی‌ها به آن‌ها اعتقاد دارند و امیدشان به چنین شخصیت‌های برجسته‌ای سیاسی است که خیلی‌ها به آن‌ها اعتقاد دارند و به آنها امید دارند، که در واقعیت کاملاً چنین است، نفاق فریاد بزنم. بی‌کفایت است و مطلقاً نمی‌داند چگونه کاری را انجام دهد. بگویید، این یک مدیر برنامه/پروژه موفق است که چند چیز در مورد انجام کارها می داند و می تواند بی کفایتی را از یک مایل دورتر تشخیص دهد. من سیاسی نیستم و هیچ جاه طلبی سیاسی ندارم، مطمئناً دانشمند علوم سیاسی نیستم. من یک دانشمند کامپیوتر هستم.


رضا پهلوی در نزد عده‌ای به‌عنوان سخنور خوبی برخورد می‌کند. صحبت ارزان است و در حقیقت، برخی از اساسی‌ترین جنبه‌های آنچه که او درباره آن صحبت می‌کند، ناقص است، زیرا پشتوانه تجربه یا شایستگی، یا حتی استعداد و استعداد نیست. لاک پشت هر چقدر هم که بخواهی نمی تواند پرواز کند. شما می توانید مقاله من را برای بحث دقیق تر در مورد چگونگی رضا پهلوی مردومو گوزاشته سر کار بخوانید. برای یافتن مقاله من "رهبر نالایق رضا پهلوی از پشت" را در گوگل جستجو کنید یا در قسمت نوشته های سایتم ببینید.


~~~


من شخصاً مخالف حکومت سلطنتی هستم، مخصوصاً حکومتی که توسط پادشاهان فاسد و بیهوده رهبری می شود مانند ایران که قرن هاست دیده است (به سلسله های قاجار و غیره و غیره فکر کنید که فقط به حرمسراهای خود (هر شب زن متفاوت) علاقه داشتند. تریاک آنها، شراب -- همش "مردم برای شاه" بود، البته من به ویژه با سلطنت رضا پهلوی مخالفم، چون معتقدم صلاحیت مهم است.

بله، مردم می توانند استدلال کنند که چند پادشاهی خوب در جهان وجود دارد. همچنین بسیاری از پادشاهی های وحشتناک در جهان وجود دارد، مانند بریتانیا - من نمی توانم آن خانواده سلطنتی را تحمل کنم - به شاهزاده (پادشاه فعلی) چارلز و کارهایی که او با دیانا کرد فکر کنید. به شاهزاده اندروز، همکار متکبر و نژادپرست اپستین فکر کنید. بیشتر در اینجا:

دروغ های پرنس اندرو در مورد رابطه اش با یک برده جنسی

https://www.rezamusic.com/writings/law-ethics/prince-andrews-moral-issues
~~~

#رضاپهلوی #پهلوی #ایران #سیاست #فلسفه #سلطنت #شاهزاده اندرو #چارلزدیانا #قاجار

#Rezapahlavi #pahlavi #iran #politics #philosophy #monarchy #princeandrew #charlesdiana #qajar